Biały Xbox 360 4GB w edycji limitowanej

Niniejszy artykuł pod tytułem Pozycjonowanie WordPressa – jak robić to jeszcze lepiej i skuteczniej? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Pozycjonowanie WordPressa – jak robić to jeszcze lepiej i skuteczniej? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Microsoft ogłosił, że niedługo do sklepów trafi specjalny, rodzinny zestaw Xbox 360. W pudełku znajdzie się przede wszystkim biała konsola z błyszczącą obudową, wyposażona w 4GB wbudowanej pamięci oraz pasujące do niej wizualnie akcesoria – sensor Kinect i bezprzewodowy kontroler.

Czym jeszcze będzie się cechował biały Xbox 360?

Nabywcy otrzymają jeszcze na dobry start gry Kinect Sports, Kinect Adventures i trzy miesiące abonamentu Xbox Live Gold. Biały pad będzie także dostępny osobno. Dzisiaj premiera w Ameryce Północnej, niektórych krajach Ameryki Południowej oraz Azji. Europa poczeka do 4 maja. Ilość egzemplarzy jest ograniczona. W rozwinięciu czekają wizualizacje sprzętu.