Komputer po leasingu – czy to się opłaca?

Autor: PC-Porady.pl
Komputer po leasingu - czy to się opłaca?

Coraz więcej firm, by zaoszczędzić na wydatkach związanych z zakupem sprzętu komputerowego, decyduje się na komputer po leasingu. Czy to rozwiązanie rzeczywiście się opłaca? Zapraszamy do lektury!

Sprzęt po leasingu – jaki sprzęt komputerowy można wziąć w leasing?

Decydując się na leasing, przedsiębiorca ma wiele opcji do wyboru. Wśród poleasingowego sprzętu oferowanego na polskim rynku można znaleźć:

  • Poleasingowe komputery stacjonarne
  • Biznesowe laptopy i ultrabooki
  • Komputery All-In-One
  • Komputery dedykowane graczom, charakteryzujące się mocnymi podzespołami i solidną obudową.
  • Komputery iMac
  • Zestawy komputerowe oraz akcesoria dla miłośników komputerowego sprzętu

Dlaczego warto postawić na to rozwiązanie? Jaki sprzęt warto kupić?

Komputer po leasingu – dlaczego warto?

Decydując się na poleasingowy sprzęt komputerowy, firma może kupić markowy sprzęt, który jest w doskonałym stanie, po całkiem przystępnej cenie. Komputery poleasingowe często pochodzą z zagranicznych witryn i wystaw najlepszych producentów, dzięki czemu są w 100% sprawne, a okres ich użytkowania nie przekracza kilku lat. Cena takiego sprzętu może być nawet o 60 – 80% niższa od tego samego sprzętu, który jest fabrycznie nowy.

Poleasingowy sprzęt to dobry wybór dla osób, które cenią sobie wysokiej jakości produkt i atrakcyjną cenę oraz świadomie wybierają rozwiązania ekologiczne. Gwarancja takiego sprzętu zależy od sprzedawcy i może wynosić od kilku miesięcy do kilku lat. Zanim laptopy trafią do sprzedaży, są one dokładnie sprawdzane, czyszczone i restaurowane. Wiele z nich charakteryzuje stopień zużycia – A oraz A+, co oznacza, że ich stan techniczny nie odbiega od stanu nowych komputerów!

Szukasz sprzętu wysokiej jakości? Wypróbuj PCLider.pl!

W internecie możesz znaleźć firmy sprzedające najwyższej jakości komputery poleasingowe, monitory, notebooki, podzespoły komputerowe i akcesoria oraz sprzęt dla graczy. W ofercie takiej firmy znajdziesz sprzęt poleasingowy znanych i cenionych marek, takich jak Dell, Philips, Fujitsu oraz HP. Sprzęt charakteryzuje legalne oprogramowanie biznesowe, wysoka sprawność, dobry stan wizualny i niezawodność, a to wszystko w zestawieniu z bardzo atrakcyjną ceną. To idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu!

0 komentarze

Możesz polubić