Kreator tatuaży na komputer

Niniejszy artykuł pod tytułem Pozycjonowanie WordPressa – jak robić to jeszcze lepiej i skuteczniej? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Pozycjonowanie WordPressa – jak robić to jeszcze lepiej i skuteczniej? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Tatuaże to piękny rodzaj sztuki i wyjątkowo twórcze przedsięwzięcie. Dlaczego? Ponieważ jest to zdecydowanie wspólna droga artystyczna tatuatora i osoby, która chce go mieć. Cały tatuaż może zaprojektować Ci osoba wykonująca taki rodzaj usługi lub osobiście możesz taki projekt wykonać. Do tego będzie potrzebny Ci kreator tatuaży. W tym artykule polecamy najlepsze programy, które świetnie nadają się na tworzenie tatuażów.

Pierwszy program to MediBang

Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś/miałaś odczynienia z rysowaniem MediBang będzie odpowiednim wyborem na pierwszy raz ze względu na swoją prostotę i łatwość w użytkowaniu. Program kompatybilny jest z Windows czy iOS, a co ciekawe jest zupełnie darmowa. Posiada ona wiele różnych pędzili, czcionek oraz przygotowanych już tłach. Interfejs nie jest trudny w obsłudze, a więc cała praca projektowania jest przyjemna i szybka. MediBang pozwala też na importowanie zdjęć do warstw, a więc można korzystać z nanoszenia elementów na szablon.

Drugi program to Procreate

Program dostępy tylko w Apple Store i dedykowana jest dla osób z większą wiedzą w projektowaniu i rysowaniu choć i tak jest prosta w obsłudze. Mamy do wyboru wiele fantastycznych funkcji, które pozwolą na wykonanie pięknego szkicu. Interfejs tego programu jest wizualnie elegancki z opcją dla prawo i leworęcznych. Oprócz tego mamy dostęp do różnych pędzili wrażliwych na nacisk, wspaniałe filtry oraz zaawansowany system warstw. Procreate obsługuję PSD, czyli Photoshop Dokument, a więc mamy wyjątkową wydajność, która wiąże się z brakiem opóźnień i możliwością automatycznego zapisu podczas rysowania.

Kreator tatuaży jako symulacja wyglądu przyszłej dziary

Jeśli nie masz talentu do zaprojektowania swojego tatuażu możesz skorzystać z aplikacji do kreowania tatuażu. Jest to symulacja pozwalająca na przetestowanie na sobie jak może wyglądać dziara na Twoim ciele. Taki kreator tatuaży pozwala sfotografowanie dowolnej części ciała i naniesienie swojego projektu bądź gotowego wzoru na nią. Jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie są pewni co do miejsca bądź konkretnego wzoru i zanim się zdecydują na jego wykonanie mogą zobaczyć jak taki tatuaż będzie wyglądać. Na rynku jest już kilka takich kreatorów, które są łatwe w użytkowaniu i każdy może z nich skorzystać. Możesz wybierać między Ink Hunter czy Wytatuuj moje zdjęcie 2.0.0. Zdecydowanie polecamy pierwszy kreator, który umożliwi testowanie w rozszerzonej rzeczywistości i oglądania tatuażu w czasie rzeczywistym.