Najlepsze gry karciane na komputer

Niniejszy artykuł pod tytułem Pozycjonowanie WordPressa – jak robić to jeszcze lepiej i skuteczniej? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Pozycjonowanie WordPressa – jak robić to jeszcze lepiej i skuteczniej? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

Gry karciane od dawien dawna umilały nie jednej osobie czas wolny. Często można było w nie pograć przy spotkaniu ze znajomymi, albo na wyjeździe pod namiotami. Teraz już raczej nie gra się w gry karciane, bo wyparły je gry komputerowe. Jednak jeśli jest się fanem gier karcianych to nawet w świecie technologii można znaleźć najlepsze gry karciane na komputer.

HEARTHSTONE

Bardzo znana gra i raczej nikomu nie trzeba jej przedstawiać.  Wyprodukowana i wydana przez Bizzard Entertainmnet w 2014 roku. Gra toczy się w świecie Azeroth znanego z serii Warcraft w trybie rozgrywki jednoosobowej bądź wieloosobowej. W grze chodzi o to, aby stoczyć pojedynek tworząc swoją talię na arenie.

The Elder Scrolls: Legends

Jest to strategiczna gra karciana z cyklu gier cRPG The Elder Scrolls. Premiera tej gry odbyła się w 2017 roku. Swoją rozgrywką i mechaniką bardzo przypomina Hearthstone. W grze gracz musi zbudować talię z wybranej frakcji. Głównym celem pojedynku z innym graczem bądź komputerem jest jego wyeliminowanie poprzez odebranie mu punktów życia.

Faeria

Gra karciana, a także turowa rozgrywająca się w świecie fantasy. Połączenie gier takich jak Hearthstone, The Gathering i gry planszowej. Faeria wykorzystuje ciekawą mechanikę polegającą na przeprowadzeniu tradycyjnej bitwy między dwoma graczami za pomocą losowych kart przy jednoczesnym gromadzeniu zasobów, które wykorzystuje się do prowadzenia wojny.

HEX: Shards of Fate

Jest to gra najwyżej oceniania, a jej średnia ocena wynosi 8,7%. Hex:Shards of Fate łączy mechanikę gier MMORPG oraz karcianek. Gracz kolekcjonuje swoją talię kart i wykorzystują ją w starciach. Wszystko to zostało zapakowane w całą otoczkę MMORPG czyli na samym początku tworzymy sobie czempiona, wybierając go spośród ośmiu ras i sześciu klas. Potem zwiedzamy świat i eksplorujemy lochy, gromadzimy zasoby, a także bierzemy udział w rajdach.

Chronicle: Runescape Legends

Gra osadzona w świecie MMORPG Runescape. Gra dostępna jest na platformach takich jak PC, iOS i AND. W grze wcielamy się w jednego bohatera z Runescape i bierzemy udział w pojedynkach. Rywalizacja jest nastawiona na multiplayer, a cała mechanika gry różni się od wszystkich tytułów przedstawionych powyżej. Gra ma odwrócone zasady dla gier karcianych, a więc nie koncentrujemy się tutaj na potyczkach PvP, ale konkurujemy z innymi graczem tak, aby jak najlepiej przygotować się do finałowego pojedynku. Data premiery gry to 2016 rok.