ZTE KIS – tani, prosty smartfon

Niniejszy artykuł pod tytułem Pozycjonowanie WordPressa – jak robić to jeszcze lepiej i skuteczniej? nie stanowi porady, ani nie jest materiałem edukacyjnym, a jedynie przedstawia wyłącznie opinię jego autora. Oznacza to, że wszystkie informacje, które u nas znajdziesz na temat Pozycjonowanie WordPressa – jak robić to jeszcze lepiej i skuteczniej? należy traktować jako forma rozrywkowa, a każdą decyzję podejmować wyłącznie samodzielnie w oparciu o właśne doświadczenie oraz rozsądek. Nie tylko nie zachęcamy, ale wręcz odradzamy wykorzystywanie znalezionych tutaj informacji w każdym celu i w każdej sferze życia prywatnego oraz zawodowego.

ZTE przedstawił nowy telefon KIS. Zgodnie z panującą modą, smartfon działa w oparciu o system Android, oferuje wszystkie podstawowe funkcjonalności, jak GPS, kompas czy radio FM, a do tego ma być dostępny w przystępnej cenie.

Czym jeszcze wyróżnia się ten smartfon?

Nowy telefon ZTE pracuje w oparciu o system operacyjny Android 2.3.5. Dostęp do sklepu z aplikacjami umożliwia ich pobieranie z usługi Google Play. Smartfon obsługuje połączenia w standardzie 3G z prędkością HSDPA 7,2 Mbit/s, HSUPA 5,76 Mbit/s.

Jakie jeszcze ma funkcje?

Możliwości telefonu uzupełniają takie funkcje jak GPS, kompas, wbudowane radio FM czy 3,2 Mpx aparat z fleszem. Za wydajność odpowiada procesor Qualcomm MSM7225A taktowany zegarem o częstotliwości 800 MHz oraz 256 MB pamięci RAM. Całkowita pamięć na dane urządzenia wynosi 200 MB i może być rozszerzona kartą SD o pojemności do 32 GB.

Smartfon prezentuje lekko zakrzywiony kształt i wymiary 114,5 mm x 52,5 mm x 11,5 mm. Czarno-srebrny panel urządzenia uzupełnia tylna matowa powierzchnia oraz 3,5-calowy dotykowy wyświetlacz.

Smartfon ZTE KIS pojawi się w Polsce najprawdopodobniej w maju.